آموزش كسب درآمد اينترنتي و كسب و كار اينترنتي آموزش كسب درآمد اينترنتي و كسب و كار اينترنتي .

آموزش كسب درآمد اينترنتي و كسب و كار اينترنتي

راهنماي كسب درآمد اينترنتي

با عضويت در سيستم بازديدساز گيو مي رنك مي توانيد به كسب درآمد واقعي از اينترنتي بپردازيد.

شيوه كسب درآمد اينترنتي در سيستم افزايش بازديد گيو مي رنك، كسب درآمد از بازديد سايت ها مي باشد كه با توجه به آي پي مورد استفاده توسط شخص بازديد كننده و سطح كاربري او، ميزان كسب درآمد متغير است.

همچنين بازديد كنندگان مي توانند از چندين سيستم و يا سرور مجازي استفاده نمايند تا به درآمد قابل توجه ماهانه دست يابند.

جهت كسب درآمد بايد پس از عضويت در سايت، در پنل كاربري از منو قسمت بازديدساز را انتخاب نماييد و بر روي بازديد اتوماتيك كليك كنيد.

در صفحه باز شده بر روي دكمه شروع بازديد اتوماتيك كليك نماييد تا بازديدها آغاز شود.

براي كسب درآمد نيازي به حضور شما پشت سيستم نمي باشد و بازديدها به صورت خودكار انجام خواهد شد. فقط بايد هر چند وقت يك بار انجام بازديدها بررسي شود تا در صورت قطعي اينترنت و يا هر مشكل ديگري، دوباره بازديدها را آغاز نماييد.

درآمد حاصل از بازديدهاي اتوماتيك به كيف درآمد شما منتقل مي شود و شما مي توانيد پس از اينكه درآمد كيف شما به ميزان 20 هزارتومان رسيد، از منو كاربري و در قسمت حساب كاربري وارد صفحه درخواست واريز درآمد شويد و درآمد خود را دريافت نماييد.

همچنين شما مي توانيد درآمد حاصل از بازديد خود را به سايت ها و وبلاگ هاي خود اختصاص دهيد. به اين منظور از قسمت حساب كاربري به صفحه انتقال درآمد به كيف پول وارد شويد و درآمد حاصل از بازديد خود را به كيف پول خود منتقل نماييد.

حداكثر درآمد قابل كسب براي حساب كاربري برنزي با آي پي ايراني با استفاده از يك رايانه در يك شبانه روز برابر 18/000 ريال مي باشد كه اين درآمد در طول يك ماه به مقدار 540/000 ريال خواهد رسيد.

شما مي توانيد با ارتقا سطح كاربري خود، افزايش درآمد قابل توجهي داشته باشيد.

همچنين مي توانيد با استفاده از چندين رايانه (و يا سرور مجازي) به بازديد اتوماتيك بپردازيد كه در اين صورت درآمد شما چندين برابر خواهد شد.

به طور مثال در صورتي كه سطح كابري خود را به سطح الماس ارتقا دهيد و از 25 رايانه يا سرور مجازي براي بازديد خودكار استفاده كنيد، مي توانيد به درآمد 17/550/000 ريال دست يابيد كه با رايانه هاي بيشتر، اين ميزان افزايش خواهد يافت.


برچسب: كسب درآمد از بازديد خودكار، كسب درآمد با صرف وقت اندك، كسب درآمد واقعي اينترنتي، كسب درآمد حلال از اينترنت، بهترين راه كسب درآمد از اينترنت،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۲۹:۲۵ توسط:نادر موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :